אודות

עו"ד פיני בסיס – הינו  סניגור פלילי מהשורה הראשונה, עו"ד פלילי מנוסה ויסודי, בעל ידע משפטי מקיף וניתוח מעמיק ובעל ניסיון מוכח של שנים, בייצוג והופעה בכל הערכאות המשפטיות.

עו"ד פיני בסיס הינו בוגר ישיבת פוניבז' בבני ברק, הישיבה הטובה ביותר בעולם, המיועדת לבחורים עילויים ומחוננים, בעלי הבנה מעמיקה וידע רב ומקיף. רק המובחרים שבמובחרים זוכים להתקבל לישיבת פוניבז'.

עו"ד פיני בסיס סיים את לימודי המשפטים בהצטיינות.

עו"ד פיני בסיס רכש את התמחותו בתחום הפלילי אצל נשיא בית המשפט בירושלים. במסגרת זו נחשף לשיטות עבודה שונות לניהול הליכים ולטקטיקות משפטיות, כמו גם למגוון רחב ביותר של תיקים.

עו"ד פיני בסיס שימש כמרצה בתחומי משפט שונים והסטודנטים שלמדו אצלו עמדו בבחינות וסיימו בהצלחה רבה.

עו"ד פיני בסיס רשם הישגים משפטיים רבים ונזקפו לזכותו תקדימים משפטיים בולטים בסוגיות משפטיות חשובות.

עו"ד פיני בסיס מייצג נאשמים וחשודים בכל ההליכים הפליליים ביסודיות ובתחכום רב, החל משלב היעוץ וההכנה לחקירה במשטרה, ועד הגנה בהליכים פליליים בכל הערכאות המשפטיות, לרבות ייצוג בהליכי שחרור ממעצר, הליכי שימוע, כתבי אישום, פשעים חמורים, עבירות צווארון לבן וערעורים.

עו"ד פיני בסיס, אמון על שירות אישי באיכות המקצועית הגבוהה ביותר, ביסודיות ובתחכום רב.

“כי בתחבולות תעשה לך מלחמה ותשועה ברוב יועץ”

עו"ד פיני בסיס הינו מבכירי עורכי הדין הפליליים בארץ ועוסק במשפט הפלילי על כל רבדיו, כבר למעלה מעשרים שנה.

משרד עו"ד פיני בסיס, הינו משרד דינמי בעל אופי ייחודי, המשלב בין המשפט הפלילי ועולם הניהול והעסקים, תוך שמירה מוקפדת על מתן שירות אישי ומקצועי ברמה המשפטית הגבוהה ביותר, ביסודיות ובתחכום רב.

משרד עו"ד פיני בסיס הינו בעל ניסיון רב בטיפול בתיקים משפטיים סבוכים ומורכבים. המשרד חרט על דיגלו מאבק ללא פשרות עבור לקוחות המשרד – עד להשגת התוצאה הטובה ביותר.

עו"ד פיני בסיס עבד במשך תקופה ארוכה במערכת בתי המשפט בלשכתו של נשיא בית משפט בירושלים, במסגרת זו נחשף לשיטות עבודה שונות, לניהול הליכים מורכבים ולטקטיקות משפטיות שונות, כמו גם למגוון רחב ביותר של תיקים משפטיים.

עו"ד פיני בסיס מייצג בכל האישומים הפליליים, כגון:

 • עבירות המתה (רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות);
 • עבירות מין (אינוס, מעשים מגונים, הטרדה מינית, מעשי סדום ועוד);
 • עבירות סמים (לפי פקודת הסמים המסוכנים);
 • עבירות אלימות (לרבות תקיפת שוטרים ואלימות במשפחה);
 • עבירות רכוש;
 • עבירות צווארון לבן – שוחד, מרמה, הונאה, הפרת אמונים ועוד.

למשרדנו, ניסיון רב בטיפול בתיקים סבוכים. המשרד חרט על דיגלו מאבק ללא פשרות עבור לקוחות המשרד – עד להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

צוות המשרד אינטליגנטי, חרוץ ונחוש לעשות עבודה מקצועית,  בין אם המקרה חמור או טריוויאלי ננקטת אותה מידה של זהירות ומקצועיות.

התמחות המשרד במשפט הפלילי על כל רבדיו, מאפשרת למשרד להעניק ללקוחותיו טיפול מעמיק ורב-תחומי, כאשר תמיד עומדת בראש סדרי העדיפויות - תועלתו של הלקוח.


 


המחויבות שלנו אליך

בין אם האישום הפלילי הינו מינורי יחסית או חמור ומורכב, עם ממד לאומי או בינלאומי, אנו מבינים שלהימצא בחקירה משטרתית, במעצר, או בהליך של משפט פלילי – הוא זמן מלחיץ, מדאיג ומבלבל.

למרות שהמטרה העיקרית שלנו היא להימנע מהעמדה לדין או הרשעה, אנו מבטיחים שנעשה הכל, כדי לצמצם את השפעת החקירה וההליך הפלילי למינימום מוחלט.

המחויבות שלנו היא:

 • לספק ייעוץ וייצוג יזום מהשורה הראשונה בהתבסס על ניסיון רב השנים שלנו.
 • לפעול כממשק מטעמך מול המשטרה, החוקרים ורשויות התביעה.
 • להגן עליך במרץ ולהגן על האינטרסים שלך בכל עת.
 • מתן ייעוץ משפטי וסיוע יזום ללקוחות שיש להם סיבה לחשוד שהם עלולים להיות בסיכון של חקירה משטרתית או רגולטורית.
 • לייעץ לך בתחנת המשטרה אם אתה נתון לחקירה או עצור בתחנת המשטרה.
 • לייצג בנאמנות ובמקצועיות ולספק ייעוץ וסיוע בכל ההליך הפלילי בבית המשפט ובמידת הצורך, להורות ליועצים חיצוניים המתאימים ביותר ולמומחים לזיהוי פלילי - לסייע בניתוח התיק, הכנתו והצגתו.
 • מקצועיות: התיק שלך זה לא סתם עוד תיק. כל לקוח הוא אינדיבידואלי. כל מקרה הוא שונה. אנו מתחייבים לטפל בכל לקוח בזהירות מירבית ובשיא המקצועיות.
 • מאבק: אנחנו נלחמים כדי לנצח.  אנו נלחם להגנתך. נלחם על זכויותיך ונלחם על התוצאה הטובה ביותר. אנו נלחמים למען הוגנות.
 • הגנה: אנו מבטיחים שהכללים המשפטיים יקוימו ושזכויותיכם יישארו על כנם, במהלך כל המסע שלכם במערכת המשפט.
 • להקשיב: אנחנו מקשיבים לך. הדעה שלך חשובה.

אנחנו יודעים שאתה לא רוצה להתקשר,
אבל אנחנו נהיה כאן כשתעשה את זה.
כשתזדקק לנו, אנחנו נהיה שם בשבילך!! 

הערכים שלנו

אנו מאמינים שזכותו של כל אדם לקבל את הייצוג משפטי הטוב ביותר.

אנחנו יודעים שלהילכד במערכת המשפט הינה חוויה טראומטית. יחד עם זאת, הלקוחות שלנו מטופלים באכפתיות, בהתחשבות ובכבוד מירבי, תוך קבלת ייעוץ וייצוג משפטי הטוב ביותר.

עבורנו, ייצוג נאשם בתיק פלילי, אף פעם זה לא "סתם עוד מקרה", כי אנחנו יודעים שאנחנו מגנים על חייו, חירותו, פרנסתו, המוניטין, או חיי משפחה של אדם.

אנו שואפים תמיד לספק שירות מקצועי מהשורה הראשונה ולספק את התוצאה האופטימלית עבור כל אחד מלקוחותינו.  אנו מאמינים בתוקף כי כל אחד זכאי לייצוג איכותי ללא קשר לנסיבות, ומציגים את אותה רמת מחויבות ללקוחותינו.

יש לנו רקורד מוכח על פני מספר רב של מקרים מאתגרים ובעלי פרופיל גבוה, ומתגאים בנחישות ובמסירות שלנו להשיג את התוצאה הנכונה עבור כל אחד מלקוחותינו.

הצוות המשפטי שלנו מטפל בתיקים משפטיים ביעילות ובאסטרטגיה ונאבק בכל כוחו כדי למנוע הליכים פליליים או להוריד את חומרת האישומים.

אנו נשאב מהמומחיות שלנו ורוחב הידע המשפטי שלנו, כדי לבנות אסטרטגיית הגנה חזקה עבורך, המותאמת לנסיבות הספציפיות של המקרה שלך.

תקשורת שוטפת, נגישות ושירות איכותי - הם בראש סדרי העדיפויות שלנו.

אנו מחויבים להסביר ביסודיות את כל השלבים הכרוכים בהליך המשפט הפלילי, לספק עדכונים שוטפים ולהיות זמינים לכל לקוח.

הערכים שלנו חשובים לנו, מכיוון שהם תומכים בחזון שלנו, מעצבים את התרבות שלנו ומשקפים באמת את אופן העבודה שלנו:

 • כבוד – כבוד הדדי הוא בלב מערכות היחסים שלנו עם לקוחותינו.
 • כנות– אנו גאים להיות פתוחים וישרים בכל עת ומקיימים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה.
 • מצוינות – אנו מחויבים למצוינות. אנו חותרים למצוינות. אנו מקדישים ללא הרף לפיתוח הכישורים והמומחיות שלנו. ומעל לכל, בכל מה שאנו פועלים - איכפת לנו.


צור קשר

נא להשאיר פרטים ואצור קשר בהקדם


  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי. אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי. מסירת מידע בפורמט נגיש – המשרד מעמיד עבור לקוחותיו אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של המשרד שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה.

  נגישות המשרד

  מידע אודות הנגשת המבנים ודרכי הגישה למשרדינו- קבלת קהל נעשית בתיאום מראש בלבד. כתובת המשרד: רחוב רבין 2, בסר סיטי, פתח תקווה. (קיימת חניה בתשלום במתחם בסר בקומה -2).

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

  דרכי פנייה

  למרות מאמצינו להנגיש את כל חלקי האתר, יתכן ויתגלו חלקים ספציפיים שלצערנו אינם נגישים. אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח לקבל הערות ובקשות. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את הנגישות באתר. פרטי רכז הנגישות במשרד שם מלא: פיני בסיס טלפון : 050-4455369 דוא”ל: pinibassis@gmail.com פרסום הצהרת הנגישות הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 1/3/2024