משפט פלילי

משפט פלילי הוא משפט שאותו מנהלת המדינה מול אדם שמואשם בביצוע עבירה פלילית – עבירה מתחום הסמים, הרכוש, האלימות, ההמתה, המין וגם עבירות צווארון לבן. במשפט כזה יש חשיבות עצומה לאיכות הייצוג המשפטי. עו"ד פיני בסיס כבר ניהל אינספור משפטים, וסייע ללקוחותיו להגיע לזיכוי או לכל הפחות לעונש מינימלי.

איך מתנהל משפט פלילי?

  • נוכחות חובה – בעת משפט פלילי הנאשם מחויב להתייצב לכל הדיונים, אלא אם כן ישנן נסיבות ספציפיות שמאפשרות לו להיעדר. אי התייצבות שלא בנסיבות הרלוונטיות עלולה לגרום להוצאת צו הבאה ע"י בית המשפט ולעיתים אף למעצר ואף ליצור רושם רע כלפי הנאשם.
  • מעצר עד תום ההליכים – הגשת כתב אישום מאפשרת למשטרה לבקש מעצר עד תום ההליכים, כלומר עד שבית המשפט יכריע אם האדם אשם או לא (כשלאחר 9 חודשים ממועד הגשת כתב האישום, אם טרם ניתן פסק דין, תידרש בקשה נוספת להארכת המעצר).
  • כתב האישום – כתב האישום כולל את כל המעשים המיוחסים לנאשם, כולל תאריכים, את סעיפי החוק הרלוונטיים שבהם הוא מואשם ואת רשימת עדי התביעה. בחלק מהמקרים עם השלמת כתב האישום ישנה חובת שימוע, ובמסגרתו עורך דין מנוסה יכול לפעול בדרכים שונות למניעת ההעמדה לדין (ובפרט באמצעות הסדר טיעון).
  • משפט זוטא – במקרים שבהם נאשם כופר בהודאה שמסר במשטרה, יתנהל משפט זוטא עוד לפני המשפט עצמו. במשפט זה יבחן בית המשפט את התנהלות החוקרים ויחליט האם ההודאה קבילה.
  • שלבי המשפט – בשלב ראשון תתנהל ישיבת הקראה שבמהלכה הנאשם נדרש להגיב על כתב האישום, כלומר להודות או לכפור בעובדות המפורטות בו. בשלב הבא התביעה מציגה את הראיות, ולאחר מכן ההגנה מציגה את הראיות שלה. בתום הצגת הראיות, לרבות חקירת העדים, שני הצדדים מסכמים את טענותיהם ובית המשפט מכריע האם האדם אשם או זכאי. במקרה הראשון, שני הצדדים יציגו טיעונים לעונש ולאחר מכן יינתן גזר הדין.

משפט פלילי

תשומת לב מלאה לכל פרט, תחבולות וניסיון יקר ערך

בכל משפט פלילי שאותו מנהל עו"ד פיני בסיס הוא מביא לידי ביטוי את הניסיון שרכש במשך למעלה מ-20 שנות קריירה. בנוסף הוא אמון על גיבוש אסטרטגיה אופטימלית בהתאם למאפייני התיק, תוך התייחסות מעמיקה לכל פרט ופרט, ומשתמש בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשותו, לרבות תחבולות הכרחיות במשפטים פליליים.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.