עו"ד גירושין

עו"ד גירושין

אמנם במאה ה-21 גירושין הפכו לבחירה נפוצה, אבל גם כך מדובר במהלך מורכב שחשוב להגיע אליו מוכנים. המוכנות צריכה להיות גם מבחינה מנטלית, וגם בהיבט המשפטי – ולכן מומלץ לפנות מוקדם ככל האפשר אל עו"ד גירושין. משרד עו"ד פיני בסיס מספק מגוון רחב של שירותים משפטיים, בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

למה אסור להתגרש בלי עו"ד גירושין מנוסה?

  • רגשות סוערים – במקרים רבים הפרידה מלווה ברגשות עזים ואפילו סוערים. במצב כזה גם אנשים שקולים מאוד עלולים לבצע טעויות, כולל כאלה שגורמות לנזק בלתי הפיך. ייעוץ מקיף וליווי צמוד של עורך דין מומחה לגירושין מונע טעויות שכאלה.
  • פגיעה בילדים – כשיש ילדים בתמונה, הליך גירושין שמתבצע ללא עורך דין מנוסה עלול להסתיים בפגיעה בהם. בעזרת איש מקצוע נשמרים גם האינטרסים שלהם.
  • מניעת הברחת נכסים – על-פי חוק יחסי ממון בין בני זוג, הנכסים המשותפים יתחלקו שווה בשווה בין שני הצדדים. ישנם מקרים שבהם אחד הצדדים מנסה להסתיר נכסים מהצד השני, ועורך דין בקיא ישתמש בכלים משפטיים רלוונטיים כדי למנוע זאת.
  • התארכות התהליך – כשמתקבלת ההחלטה על פרידה, כדאי להשלים את התהליך מהר ככל האפשר. עורך דין יודע כיצד להתנהל ביעילות ולהבטיח שלא יהיו עיכובים שלא לצורך, כך שתוכלו לפתוח דף חדש בזריזות.
  • פתיחת דף חדש בתנאים מיטביים – ובפרט מבחינת זמני שהות ודמי המזונות. חשוב לזכור שתנאי הגירושין משפיעים על החיים במידה ניכרת לאורך שנים רבות, ולכן חשוב להיאבק על תנאים אופטימליים.

ליווי צמוד ויחס אישי וקשוב

עו"ד גירושין מנוסה מבין היטב את רגישות המצב, ולכן מקפיד הן על מקצועיות והן על יחס אישי וקשוב, כדי שכל מי שפונה אליו לעזרה ידע שהוא לא לבד. עו"ד פיני בסיס סיים את לימודי המשפטים בהצטיינות, עבר התמחות אצל נשיא בית המשפט בירושלים, ומזה למעלה מ-20 שנה משמש כעורך דין. עו"ד בסיס מודע לאחריות הרבה שמוטלת על כתפיו בכל הליך משפטי, ובהתאם מתכנן את אסטרטגיה הנכונה ביותר בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל תיק, ומיישם אותה תוך תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי. אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי. מסירת מידע בפורמט נגיש – המשרד מעמיד עבור לקוחותיו אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של המשרד שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה.

נגישות המשרד

מידע אודות הנגשת המבנים ודרכי הגישה למשרדינו- קבלת קהל נעשית בתיאום מראש בלבד. כתובת המשרד: רחוב רבין 2, בסר סיטי, פתח תקווה. (קיימת חניה בתשלום במתחם בסר בקומה -2).

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

דרכי פנייה

למרות מאמצינו להנגיש את כל חלקי האתר, יתכן ויתגלו חלקים ספציפיים שלצערנו אינם נגישים. אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח לקבל הערות ובקשות. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את הנגישות באתר. פרטי רכז הנגישות במשרד שם מלא: פיני בסיס טלפון : 050-4455369 דוא”ל: pinibassis@gmail.com פרסום הצהרת הנגישות הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 1/3/2024