עו"ד משפחה

עו"ד משפחה

משפחה היא המבנה הבסיסי שבו מתנהל רוב המין האנושי. בהתאם, באופן טבעי, יש למשפחה השפעה ניכרת על החיים שלנו, בכל התחומים. למרבה הצער יש לא מעט מקרים שבהם נוצרים קונפליקטים בתוך המשפחה ואפילו סכסוכים מרים. בכל מקרה שבו נדרשת התערבות משפטית, מומלץ לפנות מיד אל עו"ד משפחה על-מנת לקבל ייעוץ, הכוונה ובמידת הצורך גם ייצוג מקצועי. עו"ד פיני בסיס הוא איש מקצוע ותיק ובקיא, שמקפיד להתנהל ברגישות הנדרשת בכל תיק ויחד עם זאת נאבק ללא פשרות למען האינטרסים של לקוחותיו.

המקרים שבהם חשוב לפנות אל עו"ד משפחה

  • אלימות במשפחה – כולל אלימות נפשית, אלימות כלכלית מכל סוג שהוא, אלימות רגשית וכמובן אלימות פיזית. למרות הקושי המובן אסור להמתין, אלא חשוב מאוד להתייעץ באופן מידי עם עורך דין מנוסה כדי לפעול כנגד האלימות.
  • גירושין – למעשה ההמלצה היא לפנות לעורך דין לענייני משפחה כבר כשמתחילות לעלות מחשבות על גירושין, וזאת על-מנת להבין לעומק את כל ההשלכות של הצעד, ובמידה ובוחרים לעשות זאת – להיערך באופן אופטימלי לקראתו. כשהתהליך יוצא לדרך יש משקל נכבד להקדמת הצד השני, בין השאר על-מנת להגיע לערכאה השיפוטית הנוחה ביותר מבחינתכם, בית דין רבני או בית משפט לענייני משפחה.
  • ניכור הורי – מצבים רגישים במיוחד שבהם עורך דין מומחה לדיני משפחה יכול לסייע במספר דרכים. בין השאר ניתן להגיש תביעה לשינוי המשמורת, לדרוש ביטול מזונות ועוד.
  • אפוטרופסות – סיוע בהגשת בקשה למינוי אפוטרופוס לאדם שלא יכול יותר להתנהל באופן עצמאי, בין אם עבור הרכוש, בין אם לגבי טיפולים רפואיים ובין אם גם וגם.

ההבדל המשמעותי שמייצרת התייצבות של איש מקצוע לצדכם

עו"ד משפחה מתייצב לצד אדם בנקודת זמן רגישה במיוחד עבורו, ולא פחות מכך, בעלת השפעה משמעותית על המשך החיים. כשאתם לא נדרשים להתמודד לבד עם המציאות המשפחתית המורכבת, אלא בעזרתו של עו"ד פיני בסיס, אתם יכולים להיות רגועים. לעצם הפחתת הלחץ יש תועלת עצומה, מפני שסטרס עלול לגרום לכל אדם לבצע טעויות, כולל כאלה בלתי הפיכות. בנוסף, הבקיאות המקצועית המעמיקה של עו"ד בסיס מאפשרת לו לגבש אסטרטגיה אופטימלית בכל מצב, מורכב ככל שיהיה, כזו שתוביל למציאות הרצויה.

עו"ד משפחה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי. אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי. מסירת מידע בפורמט נגיש – המשרד מעמיד עבור לקוחותיו אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של המשרד שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה.

נגישות המשרד

מידע אודות הנגשת המבנים ודרכי הגישה למשרדינו- קבלת קהל נעשית בתיאום מראש בלבד. כתובת המשרד: רחוב רבין 2, בסר סיטי, פתח תקווה. (קיימת חניה בתשלום במתחם בסר בקומה -2).

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

דרכי פנייה

למרות מאמצינו להנגיש את כל חלקי האתר, יתכן ויתגלו חלקים ספציפיים שלצערנו אינם נגישים. אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח לקבל הערות ובקשות. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את הנגישות באתר. פרטי רכז הנגישות במשרד שם מלא: פיני בסיס טלפון : 050-4455369 דוא”ל: pinibassis@gmail.com פרסום הצהרת הנגישות הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 1/3/2024