עורך דין סמים

אנחנו חיים בתקופה מתעתעת: מצד אחד ישנם סמים שהפכו למקובלים מבחינת הנורמות החברתיות, ובמדינות רבות יש סמים שהשימוש בהם כבר חוקי. גם בישראל המילה לגליזציה נשמעת לעיתים קרובות, אבל מצד שני ספר החוקים של המדינה כולל עבירות סמים, וענישה חמורה על עבירות אלה. בהתאם מומלץ בחום לפנות אל עורך דין סמים, כלומר עו"ד שתחום המומחיות שלו הוא עבירות על פקודת הסמים המסוכנים. זהו אחד מתחומי המומחיות של עורך הדין הפלילי הוותיק פיני בסיס.

מהם המצבים שבהם כדאי להיעזר בשירותיו של עורך דין סמים?

  • גידול סם – עבירה שהעונש עליה יכול להיות קנס כבד מאוד וגם מאסר בפועל (של עד 20 שנים!)
  • אחזקה של סם שלא לצורך צריכה עצמית – עבירה שנחשבת לחמורה במיוחד, עבור כל סוגי הסמים המופיעים בפקודת הסמים המסוכנים. חשוב להדגיש כי המשטרה לא נדרשת להוכיח שהאדם אכן סחר בסמים, או שהחזיק בכמות שנתפסה לשם מסחר – המבחן שקבע החוק הוא מבחן כמותי בלבד, ואם כמות הסם גבוהה מהרף שמגדירה פקודת הסמים המסוכנים ככמות שמיועדת לצריכה עצמית, העבירה שבה נחשד/מואשם האדם היא אחזקת סם שלא לצריכה עצמית.
  • אחזקה של סם לצורך צריכה עצמית – באופן טבעי אדם שנתפס כשברשותו כמות סם קטנה מהרף שמוגדר לצריכה עצמית נמצא במצב טוב יותר ממי שמואשם באחזקה שלא לצריכה עצמית. יחד עם זאת גם במקרים אלה הענישה עלולה להיות קשה אם לא נעזרים בעורך דין מנוסה.
  • הדחת קטין – הקטגוריה של עבירות סמים כוללת גם הדחה של קטין לשימוש בסם מסוכן. מבחינת החוק היבש גם מי שמעשן ג'וינט עם בן 17.5 הוא מי שהדיח קטין לשימוש בסם, ועוד כדאי לדעת שהעונש המרבי על העבירה הזו הוא מאסר של עד 25 שנים.

התגייסות מלאה לטובת כל לקוח

עורך דין סמים נדרש הן לבקיאות מקצועית מעמיקה והן למחויבות אמיתית כלפי כל לקוח. עם עו"ד פיני בסיס תוכלו לסמן V על שני המרכיבים הנ"ל, ועל עוד מפתח חשוב: בניית אסטרטגיה מדויקת, לרבות שימוש בתחבולות משפטיות, ובעצם שימוש בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשות עורך דין מומחה לענייני סמים על-מנת לספק ללקוח את התוצאות המיטביות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי. אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי. מסירת מידע בפורמט נגיש – המשרד מעמיד עבור לקוחותיו אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של המשרד שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה.

נגישות המשרד

מידע אודות הנגשת המבנים ודרכי הגישה למשרדינו- קבלת קהל נעשית בתיאום מראש בלבד. כתובת המשרד: רחוב רבין 2, בסר סיטי, פתח תקווה. (קיימת חניה בתשלום במתחם בסר בקומה -2).

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

דרכי פנייה

למרות מאמצינו להנגיש את כל חלקי האתר, יתכן ויתגלו חלקים ספציפיים שלצערנו אינם נגישים. אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח לקבל הערות ובקשות. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את הנגישות באתר. פרטי רכז הנגישות במשרד שם מלא: פיני בסיס טלפון : 050-4455369 דוא”ל: pinibassis@gmail.com פרסום הצהרת הנגישות הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 1/3/2024