עורך דין עבירות מין

עו"ד עבירות מין

החוק מתייחס בחומרה רבה לעבירות מין, ומאפשר לבתי המשפט לפסוק עונשים כבדים. בנוסף, בשנים האחרונות השתנו הנורמות החברתיות ומעשים שבעבר נתפשו כשובבות והיו מקובלים, נחשבים כיום להטרדה מינית. השילוב של שתי העובדות הנ"ל מוביל לצורך מידי בשירותיו של עורך דין עבירות מין – כלומר, עורך דין פלילי בעל ניסיון בתחום הספציפי של עבירות המין השונות. משרד עו"ד פיני בסיס חרט על דגלו מתן שירות הוגן ומחויב לכל אדם שנזקק לייעוץ וליווי משפטי אל מול המערכת.

השלבים שבהם עורך דין עבירות מין יכול לפעול למען הלקוח

  • ייעוץ לפני חקירה – עבירות מין הן תחום מורכב מאוד. בחלק גדול מהמקרים יש חשיבות עצומה למה שנאמר לחוקרים בחקירה הראשונה, וגם למה שלא נאמר. עו"ד מנוסה ינחה את הלקוח שלו כיצד להתנהל בחקירה כדי לשמור על זכויותיו ולהפחית למינימום את הסיכוי להמלצה על כתב אישום.
  • שימוע – כשהתביעה המשטרתית או הפרקליטות שוקלת להגיש כתב אישום בגין עבירה המוגדרת "פשע" ושעונש המאסר עליה יכול להיות 3 שנים ומעלה, היא מחויבת לאפשר לחשוד לשטוח את הגרסה שלו לאירוע או לאירועים המדוברים (פרט למקרים ספציפיים). באופן טבעי זהו שלב קריטי, מפני שזו ההזדמנות האחרונה למנוע הגשת כתב אישום והעמדה לדין.
  • משפט – במהלך משפט העוסק בעבירות מין נדרש איזון מדויק מאוד בין רגישות לנחישות, בעיקר מפני שאחת מדרכי הפעולה הרלוונטיות היא ערעור האמינות של המתלוננת או המתלונן. כמו כן ישנו משקל נכבד לנסיבות הספציפיות של האירועים שמופיעים בכתב האישום, גם על סיכויי ההרשעה וגם על גזר הדין אם בית המשפט יפסוק כי האדם אשם.

טיפול מקיף ויסודי

עורך דין עבירות מין נדרש לטפל בתיקים אלה באופן מקיף ויסודי. חשוב לקחת בחשבון שעצם החשדות, ובוודאי הגשת כתב אישום, עלול לפגוע בפרנסת האדם ובשמו הטוב. בהתאם, במידת הצורך והאפשר, יפעל עורך הדין להוצאת צו איסור פרסום על שמו. עו"ד פיני בסיס מקפיד בכל מקרה על ייצוג הוגן, נאמן ללקוח וכמובן מקצועי מאוד, על בסיס למעלה מ-20 שנות ניסיון ותיקים רבים בתחום הספציפי הזה.

עורך דין עבירות מין

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי. אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי. מסירת מידע בפורמט נגיש – המשרד מעמיד עבור לקוחותיו אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של המשרד שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה.

נגישות המשרד

מידע אודות הנגשת המבנים ודרכי הגישה למשרדינו- קבלת קהל נעשית בתיאום מראש בלבד. כתובת המשרד: רחוב רבין 2, בסר סיטי, פתח תקווה. (קיימת חניה בתשלום במתחם בסר בקומה -2).

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

דרכי פנייה

למרות מאמצינו להנגיש את כל חלקי האתר, יתכן ויתגלו חלקים ספציפיים שלצערנו אינם נגישים. אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח לקבל הערות ובקשות. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את הנגישות באתר. פרטי רכז הנגישות במשרד שם מלא: פיני בסיס טלפון : 050-4455369 דוא”ל: pinibassis@gmail.com פרסום הצהרת הנגישות הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 1/3/2024