פשע חמור

החוק מבחין בין 3 סוגים של עבירות פליליות: חטא, עוון ופשע. במקרה של חטא, עונש המאסר המקסימלי הוא עד 3 חודשי מאסר. על עוון העונש נע בין 3 חודשי מאסר ועד 3 שנות מאסר. ואילו על פשע העונש הוא מעל 3 שנות מאסר. עבירות מסוג פשע חמור נידונות בבית המשפט המחוזי, ובחלק מהמקרים ההרכב יכלול 3 שופטים. בין הפשעים החמורים: הדחה לעיסוק בזנות, הריגה (שלא בתאונת דרכים), חבלה בכוונה מחמירה, אינוס, חטיפה, ניסיון שוד, אספקת סמים ועוד. במקרים אלה, רק עורך דין בעל ניסיון רלוונטי בתיקים מורכבים שכאלה יכול להבטיח וגם לקיים ייצוג משפטי אפקטיבי ומועיל. לעו"ד פיני בסיס קבלות רבות, כולל פסיקות תקדימיות לזכות לקוחותיו.

איך להימנע מעונש חמור במקרה של פשע חמור?

  • שימוע – בעבירות מסוג פשע מתבצע בחלק מהמקרים שימוע. זוהי הזדמנות לשכנע את התביעה המשטרתית או את הפרקליטות שאין מקום להגשת כתב אישום. את השימוע יש לנהל בחוכמה ובאסטרטגיה, כדי לא לחשוף בפני התביעה את קו ההגנה או חומרים שעלולים לשמש כנגד החשוד.
  • משפט זוטא – הליך שבמסגרתו נאשם כופר בהודאה שמסר במשטרה, ודורש מבית המשפט – באמצעות עורך דין מיומן, כמובן – לא להתייחס להודאה, מפני שזו נלקחה ממנו בניגוד לחוק. משפט זוטא מתקיים עוד לפני המשפט על העבירה עצמה.
  • תחבולות – החוק מאפשר להגנה במשפט פלילי להפתיע את התביעה עם ראיות שלא הוצגו קודם לכן. לתביעה אין זכות דומה, וכל ראיה שלא הוצגה לנאשם עם גיבוש כתב האישום לא תילקח בחשבון ע"י השופטים. זהו יתרון לא מבוטל במקרים מסוימים, ועורך דין חכם יודע לנצל אותו לטובת הלקוח.
  • נסיבות אישיות – גם אם בית המשפט פוסק שהאדם אשם בביצוע הפשע החמור, זהו עדיין לא סוף פסוק. הצגת נסיבות אישיות עשויה להקל במידה לא מבוטלת על הענישה.

שקיפות מלאה

פשע חמור עלול להוביל לענישה חמורה. עו"ד פיני בסיס מקפיד להתנהל גם מתוך מחויבות מוחלטת להגן על האדם שפנה אליו, וגם על בסיס שקיפות מלאה – על-מנת שהאדם החשוד או המואשם בביצוע העבירה החמורה יקבל את כל המידע הרלוונטי, בכל שלב, וידע בדיוק מהן האפשרויות העומדות בפניו.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי. אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי. מסירת מידע בפורמט נגיש – המשרד מעמיד עבור לקוחותיו אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של המשרד שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה.

נגישות המשרד

מידע אודות הנגשת המבנים ודרכי הגישה למשרדינו- קבלת קהל נעשית בתיאום מראש בלבד. כתובת המשרד: רחוב רבין 2, בסר סיטי, פתח תקווה. (קיימת חניה בתשלום במתחם בסר בקומה -2).

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

דרכי פנייה

למרות מאמצינו להנגיש את כל חלקי האתר, יתכן ויתגלו חלקים ספציפיים שלצערנו אינם נגישים. אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח לקבל הערות ובקשות. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את הנגישות באתר. פרטי רכז הנגישות במשרד שם מלא: פיני בסיס טלפון : 050-4455369 דוא”ל: pinibassis@gmail.com פרסום הצהרת הנגישות הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 1/3/2024