שירותי המשרד


למשרד עו"ד פיני בסיס - ניסיון רב בייצוג והגנה בכל ההליכים הפליליים, לרבות מתן ייעוץ לקראת חקירה במשטרה, ייצוג בהליכי מעצר, ייצוג בעבירות צווארון לבן, עתירות מנהליות, עתירות אסיר ובג"צים. 

הליך פלילי בבית משפט

במקרים המגיעים לבית המשפט, אנו בוחנים כל פרט על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר.
אנו מבטיחים שכל נקודה משפטית או ראייתית תישקל בקפידה.
אין שני תיקים זהים, ומתוך כך אנו מספקים ייעוץ משפטי מותאם, מותאם אישית, המתחשב בפרטים הייחודיים של המקרה שלך.
גישה זו גרמה ללקוחותינו ליהנות משיעור זיכוי גבוה. כאשר לא ניתן להימנע מהרשעה, אנו מבטיחים להיאבק באופן המקצועי הטוב ביותר על מנת להציב רף פלילי נמוך ולמקסם את הסיכויים לעונש הקל ביותר.
אנו מבינים שתיקים פליליים הם מלחיצים מאוד ולכן אנו נדריך אותך בכל היבט של התיק שלך, נסביר את האפשרויות שלך ונודיע לך כיצד דברים עשויים להתפתח בכל שלב.
אם הואשמת בפשע, או שנודע לך שיש חקירה תלויה ועומדת, חיוני לפנות לעורך דין פלילי מנוסה בהקדם האפשרי. 

פשיעה חמורה

למשרד עו"ד פיני בסיס מוניטין אדיר בכל מקצוע עריכת הדין והוא ידוע בהשגת תוצאות מצוינות בעקביות במקרים של פשיעה חמורה.

אנו גאים במסירות ובמקצועיות שלנו ומחויבים להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור כל לקוחותינו. אנו נפעל ללא לאות בשמך, תוך הקפדה על פרטים ועקשנות שאין שני לה, על מנת להבטיח שתהיה לך הגנה חזקה ויעילה.

אנו מבינים עד כמה חמורות יכולות להיות ההשלכות של הרשעה, ואנו נפעל ללא לאות כדי לעזור לך במהלך התיק שלך. ההתמקדות העיקרית שלנו היא להבטיח שזכויותיך מוגנות, ושתקבל את הייצוג האיכותי ביותר בתקופה קשה זו.

נוכל לעזור לך לנווט את ההליך המשפטי, עם ייצוג מעולה, ייעוץ משפטי ברור ותמיכה מלאה לאורך כל הדרך. אנו נתייחס אליך באמפתיה, הבנה וכבוד מירבי, לא משנה מה מצבך. המסירות שלנו למתן שירותי הגנה בהליך פלילי, מהשורה הראשונה – היא בלתי מעורערת.


עבירות כלכליות

לעו"ד פיני בסיס ניסיון רב בהגנה על לקוחות העומדים בפני אישומים פליליים, לרבות הונאה, הלבנת הון, שוחד, מרמה והפרת אמונים.

אנו מייצגים כל לקוח באותה מחויבות עזה, תוך שימוש במיומנויות המשפטיות הנודעות שלנו כדי לנתח כל תיק פלילי ולהגן על לקוחותינו. 
 

חקירה במשטרה בעבירה פלילית

התמודדות עם חקירה פלילית במשטרה הינה חוויה מלחיצה. קבלת ייעוץ משפטי בתחנת המשטרה, חיונית כדי להגן עליך ועל זכויותיך.
למעצר בגין עבירה פלילית יש השלכות משפטיות, כלכליות ורגשיות חמורות על הפרט המואשם בעבירה, כמו גם על משפחתו.
פנייה אלינו ברגע שנודע לך על חקירה משטרתית, מגדילה את האפשרות ואת הסיכויים לפתור את הנושא במהירות ובדיסקרטיות.
אנו נעניק לך ייעוץ בתחנת המשטרה, ננסה להימנע ממעצר ונלווה אותך בקפידה בתהליך המאתגר הזה.
אנו יודעים כי החקירה במשטרה הינה לרוב בעלת ההיבט המשמעותי ביותר בתיק פלילי. קבלת הייעוץ הנכון בשלב זה - היא קריטית.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי. אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי. מסירת מידע בפורמט נגיש – המשרד מעמיד עבור לקוחותיו אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של המשרד שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה.

נגישות המשרד

מידע אודות הנגשת המבנים ודרכי הגישה למשרדינו- קבלת קהל נעשית בתיאום מראש בלבד. כתובת המשרד: רחוב רבין 2, בסר סיטי, פתח תקווה. (קיימת חניה בתשלום במתחם בסר בקומה -2).

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

דרכי פנייה

למרות מאמצינו להנגיש את כל חלקי האתר, יתכן ויתגלו חלקים ספציפיים שלצערנו אינם נגישים. אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח לקבל הערות ובקשות. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את הנגישות באתר. פרטי רכז הנגישות במשרד שם מלא: פיני בסיס טלפון : 050-4455369 דוא”ל: pinibassis@gmail.com פרסום הצהרת הנגישות הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 1/3/2024