להלן 10 סיבות טובות מאוד - לכך שאתה זקוק לעורך דין פלילי מומחה


1. חסוך מעצמך לחץ ודאגה
החוק משתנה לעיתים קרובות ונושאים מורכבים מתעוררים לעיתים קרובות. דרוש ניסיון של שנים כדי להיות עורך דין פלילי מנוסה.
התמחות במשפט פלילי מחייבת להבין היטב את החוק, כמו חוק העונשין, חוק סדר הדין הפלילי, דיני הראיות ועוד. וכן להבין היטב את פרשנות החוק, לפי פסיקת בתי המשפט המתעדכנת מיום ליום.
בייצוגך על ידי עו"ד מומחה למשפט פלילי, תחסוך לעצמך כמויות משמעותיות של לחץ, דאגה, זמן והפרעה לחיי העבודה שלך, כמו גם לחיים האישיים שלך ושל משפחתך.
קבלת ייעוץ משפטי בשלב מוקדם כאשר עומדים בפני חקירה, מעצר או אישום פלילי, יכולה לסייע בפתרון עניינים לפני שהם מגיעים לבית המשפט. תמיד עדיף להימנע מהגשת כתב אישום לבית המשפט. אבל אם צריך, אנחנו מוכנים להגן עליך.
להרשעה בפלילים יכולות להיות השלכות חמורות על חיי המשפחה ועל פוטנציאל ההשתכרות העתידי. אנו נעזור לך, נדריך אותך בתהליך, נוודא שתבין את כל האפשרויות שלך לאורך ניהול התיק ואנו ננהל מאבק עיקש ללא פשרות להגנתך.

2. צמצם את החשיפה שלך לסיכון
יש אנשים שחושבים שהעסקת עורך דין פלילי מנוסה תהיה יקרה מדי. אך מצד שני, הימנעות מהתקשרות עם עורך דין פלילי מנוסה, עשויה בסופו של יום, לעלות לך הרבה יותר ואף חושפת אותך לסיכון ולתוצאות הרות אסון, כגון:

  • הרשעת שווא כשאתה חף מפשע.
  • הרשעה בפלילים כשניתן היה לעתור לביטול הרשעה.
  • ענישה חמורה כמו מאסר בפועל במקום ענישה מקלה.
  • טיעון הגנה כוזב או שגוי שבסופו יוביל להרשעה.
  • פספוס טענת הגנה מהותית שיכולה להביא לזיכוי.
  • פספוס טיעון פרוצדורלי שיכול להביא לביטול כתב האישום, לזיכוי או להקלה משמעותית.
  • ניתוח לקוי של חומר הראיות
  • חקירה נגדית בלתי מקצועית שתזיק לך.
  • פגיעה בעבודה וסיום העסקתך לנוכח הרשעתך בפלילים.
  • אי עמידה על מלוא זכויותיך במסגרת החקירה והליכי המשפט ועוד.

3. תמיכה וייעוץ בשלב החקירה במשטרה
לעיתים קרובות, הזמן הקריטי בהליך הפלילי, הוא שלב החקירה המשטרתית, בין אם החקירה נעשית כשהינך עצור או משוחרר. בשלב זה אינך בטוח מה לומר או כיצד ליצור אינטראקציה עם המשטרה. אתה צריך לדעת מהן הזכויות שלך ומה להשיב לשאלות החוקרים. אתה חייב יעוץ משפטי, תמיכה וחיזוק מעורך דין פלילי מנוסה שבקי ברזי החקירות ובשיטות חקירה, על מנת שידריך אותך היטב. זהו זמן חשוב וקריטי להתקשר עם עו"ד מומחה למשפט פלילי.

4. תמיכה בתקופת המעצר ומאבק ללא פשרות לשחרור ממעצר
אינך רוצה להיות נתון במעצר בזמן שאתה ממתין למשפטך או לסיום ההליך הפלילי בעניינך. לכן חשוב לעשות את זה נכון בפעם הראשונה. עורך דין פלילי מנוסה יעלה את כל הטענות האפשריות כדי למנוע את המעצר או לצמצם את תקופת המעצר. עורך דין פלילי מנוסה יתחקר אותך היטב אודות האירוע, יבנה יחד איתך את קו ההגנה ויתמקד בסוגיות הנדרשות כאשר הוא טוען לשחרורך ממעצר.
לעיתים, נדרשת חשיבה מחוץ לקופסה על מנת למנוע את מעצרך. ובמקרים המתאימים ניתן לנקוט בהליכי ערר לצורך שחרור ממעצר.

5. עבודה מקצועית של עורך דין פלילי בהכנת התיק למשפט

עבודת עורך הדין הפלילי בהכנת התיק שלך, כוללת את למידת חומר הראיות, בדיקת חוקיותן, ניתוח הראיות, הצלבת עדויות, חיפוש פגמים בחקירה, ביקור בזירת האירוע, עריכת בירור אודות המתלונן, העדים ואמינותם, לימוד החוקים הרלוונטיים והפסיקה הרלוונטית והחדשה, גיבוש אסטרטגיה והכנת קו הגנה, הכנת חקירות נגדיות לעדי התביעה והכנת עדי ההגנה למתן עדותם ועוד.
אמנם פעולות אלו עשויות להיראות משעממות, אך הן מהוות את אבני הבניין החיוניים ביותר להגנתך.


עורכי דין פליליים מבלים לעתים קרובות ימים ארוכים, שבועות ואף חודשים ארוכים בהכנת התיק. הכנת התיק לוקחת הרבה יותר זמן מלהיות בפועל באולם בית המשפט. רק בדרך זו, כאשר התיק מגיע לבית המשפט, אין שום הפתעות בתיק, הסניגור ערוך לכל תרחיש ואף עשוי להפתיע את התביעה בטענות או בהצגת ראיות שלא היו ערוכים להם. אין קיצורי דרך בעבודת ההכנה.

ההבדל בין עו"ד פלילי יסודי ומנוסה לעו"ד אחר – טמון בעבודת ההכנה לתיק ובמידת ההשקעה.

לאחר ביצוע המחקר והאסטרטגיה להכנת התיק, לעורך דין פלילי יש הרבה מטלות, בזמן הדיון המקדמי בבית המשפט או במסגרת התשובה לאישום, עליו להיות דינמי ואמין, להסביר ולטעון בפני בית המשפט בנושאים מורכבים ועליו להיות מוכן לדון בכל היבט של המקרה. וזו רק תחילת המשימות שלפניו.

6. זיהוי חולשות בראיות של התביעה

עורך דין פלילי מנוסה יכול לזהות חולשות וליקויים בחומר הראיות שבידי התביעה, הרבה לפני שהעניין בכלל מגיע לבית המשפט. במהלך למידת חומר הראיות וההכנה למשפט, יכול עורך דין מנוסה, לזהות ראיות שאינן קבילות, או שאלות פסולות שנשאלו בחקירה, או שיטות חקירה פסולות, כך שיהיה אסור לפרקליטות להציג את הראיות הללו. עורך דין פלילי מנוסה ייצור קשר עם התביעה לפני המשפט וינסה לבטל את כתב האישום או לכל הפחות ידאג שהתביעה לא תציג את הראיות הפסולות במהלך המשפט.

7. העלאת טענות מקדמיות לביטול כתב האישום

עורך דין פלילי מנוסה יודע כיצד ומתי ראוי להעלות טענות מקדמיות לביטול כתב האישום כנגד לקוחו. ביטול כתב אישום הינה תוצאה חיובית ביותר, מכיוון שהאישום נושר ללא צורך במשפט. העלאת טענות מקדמיות לביטול כתב האישום מצריכות ידע מעמיק והעלאתן בצורה נכונה לפני בית המשפט, בהתאם לקריטריונים ספציפיים שנקבעו בחוק או בפסיקת בית המשפט העליון. עורך דין פלילי מנוסה יהיה מודע לקריטריונים הללו.

ישנן טענות מקדמיות שנדרש לטעון אותן בהזדמנות הראשונה, כך שאי העלאת הטענה בהזדמנות הראשונה, גורמת לנזק בלתי הפיך ללקוח,  שכן הוא פספס את הטענה ולא יוכל להעלותה שוב. לכן אתה צריך עורך דין מלומד וחד כתער.

8. הצגת ראיות בצורה נכונה
במשפט פלילי – כללי הראיות יכולים להיות מורכבים. לדוגמא, במהלך חקירת עד תביעה במהלך המשפט, לעיתים קרובות שואלים אותו שאלות שאינן תואמות את דיני הראיות, ואז עלולים להיתקל בהתנגדות מצד התביעה לנוסח השאלה ובית המשפט עלול לפסול את השאלה ולקבוע כי לא ניתן להמשיך עם קו חקירה זה.
עורך דין פלילי טוב, יידע אלו שאלות יש לשאול את העד וכיצד לנסח את השאלות, איזו שאלה להקדים ואלו שאלות להשאיר לסוף. חקירת עדים חייבת להתנהל באסטרטגיה ראויה.
עורך דין פלילי טוב, יכול גם להציג טענות משפטיות בפני בית המשפט מדוע קו החקירה (שהתביעה התנגדה לו) רלוונטי ויש לאפשר אותו.
לעורך דין פלילי מנוסה, תהיה תוכנית אסטרטגית לחקירה הנגדית של עדים מסוימים, שיכולה לשנות בסופו של דבר את תוצאת המקרה.
לעיתים קרובות, התביעה מציגה ראיות פסולות ומגישה אותם לבית משפט ללא התנגדות מצד הסניגור ובכך נגרם נזק חמור ללקוח. עו"ד פלילי מנוסה שבקיא בדיני הראיות, ידע להתנגד מיד לכל ראיה פסולה שמגישה התביעה.

9. הסדרי טיעון
סניגורך הפלילי עשוי לנהל איתך סיעור מוחות, בעניין הכדאיות לנהל משא ומתן עם התביעה במטרה להגיע להסדר טיעון. הסדר טיעון יכול להפחית את העונש הפוטנציאלי שלך או לבטל חלק מהאישומים שהוגשו נגדך.
יחד עם זאת, על מנת להגיע להסדר טיעון טוב עבורך, אתה צריך עו"ד שהינו אומן במלאכת המשא ומתן, בעל ניסיון רב ועצבי ברזל, על מנת לסחוט את התביעה ולהוביל להסדר טיעון מצוין עבורך.

10. עזור לעצמך להימנע ממאסר
אם אתה מודה באשמה או הורשעת לאחר ניהול המשפט, השלב הבא של ההליך הפלילי הוא הדיון בראיות לעונש. עורך דין פלילי יכול לעזור לך להימנע מעונש מאסר.
עורך דין פלילי מלומד, יעלה טיעונים לענישה מקלה, יציג את הנסיבות האישיות שלך, את הדרך שעברת מאז האירוע והשינוי שהתחולל אצלך, יביא עדי אופי שיעידו לטובתך, יציג פסיקה ענפה ואת מתחם הענישה שנגזר באותם מקרים ויאבחן את אותם מקרים לעומת המקרה שלך שהינו קל באופן יחסי ונמצא ברף הנמוך של העבירה.עו"ד פלילי – פיני בסיס:

אני לוקח את האחריות העצומה לייצג נאשמים ברצינות רבה. הקדשתי את הקריירה המשפטית שלי להגנה על אנשים המואשמים בפלילים. לאורך כל הקריירה הופעתי כסניגור במאות משפטים פליליים ודיוני מעצר בבתי משפט בכל הערכאות.

אני מנהל משא ומתן בקביעות עם המשטרה והתביעה במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית עבור לקוחותיי.

אני בקיא ברזי המשא ומתן, יודע להתנהל אסטרטגית מול התביעה, להתיש אותם ולהגיע לתוצאות מצוינות עבור לקוחותיי. על רקע זה הלקוחות שלי מרגישים בטוחים שהם העסיקו עורך דין פלילי מלומד שיפתח אסטרטגיית הגנה אפקטיבית חזקה על מנת להשיג את התוצאה החיובית ביותר האפשרית.מדוע לבחור בנו?

ico_im_04

סודיות

אנו תמיד נטפל במקרה שלך בזהירות מוחלטת, בסודיות ובכבוד
ico_im_03

לא שיפוטי

אנחנו נלחמים עבורך ולעולם לא שופטים
ico_im_01

הגנה

משרדנו מומחה בייצוג לקוחות בתיקים פליליים אנחנו פרואקטיביים
ico_im_05

מעקב

יש לנו רקורד מוכח בהגנה על נאשמים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי. אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג-2013. האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי. מסירת מידע בפורמט נגיש – המשרד מעמיד עבור לקוחותיו אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של המשרד שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה.

נגישות המשרד

מידע אודות הנגשת המבנים ודרכי הגישה למשרדינו- קבלת קהל נעשית בתיאום מראש בלבד. כתובת המשרד: רחוב רבין 2, בסר סיטי, פתח תקווה. (קיימת חניה בתשלום במתחם בסר בקומה -2).

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

דרכי פנייה

למרות מאמצינו להנגיש את כל חלקי האתר, יתכן ויתגלו חלקים ספציפיים שלצערנו אינם נגישים. אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח לקבל הערות ובקשות. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את הנגישות באתר. פרטי רכז הנגישות במשרד שם מלא: פיני בסיס טלפון : 050-4455369 דוא”ל: pinibassis@gmail.com פרסום הצהרת הנגישות הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 1/3/2024